top of page

Yeni başlayanlar için kredi

Notion_for_startups_-_hero.png

BU MADDEDE

Doğrulanmış tüm girişimler, herhangi bir takım tabanlı plan için 1000 ABD Doları'na kadar kredi kullanabilir. Bu tekliften nasıl yararlanacağını ve krediyi nasıl kullanacağını anlatacağız.

Nasıl çalışır

Yeni Başlayanlar için Notion programımız, dünyadaki tüm doğrulanmış girişimlere 1000 ABD Doları'na kadar kredi sunar. Bu program yeni girişimlere yöneliktir. 100'den fazla çalışanın varsa, satış ekibimiz seninle iletişime geçecektir!

  • Ortaklarımızdan biriyle çalışan girişimler 1000 ABD Doları kredi kullanabilir. Bu formdaki açılır menü, ortakların tam listesini içerir. Bu tekliften yararlanmak için, en hızlı doğrulama için forma eklenecek kodu için doğrudan iş ortağınla iletişime geç.

  • Ortaklarımızla çalışmayan girişimler 500 ABD Doları kredi kullanabilir. Bu formda başvur ve Hayır, ancak tekliften yararlanmak için Soru 4'te bir startup'ım'ı seç.

Başlangıç kredisi nasıl kullanılır

Onaylanırsa, ekibimiz sana başlangıç kredisinin hesabına uygulandığına dair bir onay e-postası gönderecektir.

 

Ücretsiz bir plandaysan

  • Krediyi etkinleştirmek için Ayarlar & Üyeler'e git ve ardından Takım veya Kurumsal Plan'ı seçmek için Yükselt'e git.

  • Ödeme modunda, başlangıç kredisi tutarını referans almak için Bakiye bölümüne bak.

  • Fatura bilgilerini eklemen gerekecek, ancak endişelenmeyin, senden ücret alınmaz!

 

Ücretli bir plandaysan

  • Başlangıç kredileri, senin tarafından herhangi bir işlem yapmana gerek kalmadan otomatik olarak bir sonraki faturana uygulanacaktır!

  • Ayarlar & Üyeler'e, Faturalandırma sekmesine ve ardından Yaklaşan faturayı görüntüle'ye (üstte gri yazı tipiyle) giderek kredinin bir sonraki faturanı nasıl etkilediğini görüntüle.

  • Bir sonraki faturan gönderildikten sonra, Faturalandırma sekmesinde ve Çalışma Alanı bakiyesinde kalan kredi bakiyene başvurabilirsin.

SSS
Ne kadar kredi alabilirim?
Kontrol etmek için bu hızlı formu doldurun! 1 dakika sürer.

 

Program gereksinimleri nelerdir?
500$'lık genel krediyi kullanan doğrulanmış bir startup isen, aşağıdaki kriterleri karşılaman gerekir:

Geçerli bir Notion etki alanına sahipsen

Herkese açık bir şirket web sitesine ve benzersiz bir şirket e-posta etki alanına sahiptir. Genel e-posta alanları ve gizli web siteleri kabul edilmeyecektir.

Edinilmemiş veya halka arz edilmemiş

Aktif, mevcut ekip bazlı planlara uygulanamaz. Ortaklarımızdan birine bağlı girişimler (bu formdaki tam listeye bak) muaftır.

Yatırımcılardan fon aldıysan

Ortaklarımızdan birine bağlıysan (bu formdaki tam listeye bak) ve üyeliği onaylayabiliyorsak, yukarıdaki kriterlerden muafsın.

Kodu nereden alabilirim?
Ortaklarımızdan biriyle çalışan bir startup isen, benzersiz kodları için doğrudan onlarla iletişime geçin. Ortaklarımızdan biriyle çalışmayan bir girişim isen, bu formu doldurarak krediyi kullanabilirsiniz.

 

Birden fazla iş ortağıyla çalışırsam birden fazla kod kullanabilir miyim?
Hayır, birden fazla ortağımızla çalışıyor olsan bile, bir Notion iş ortağı kredisini yalnızca bir kez kullanabilirsin. Başka soruların varsa, startups@makenotion.com adresinden bize e-posta gönder!

Formu gönderdim ama henüz dönüş alamadım.
Sana bir güncelleme ile geri dönmemiz için lütfen 3-5 iş gününe kadar bekle! Ortaklarımızdan biriyle çalışıyorsan, benzersiz kodları için doğrudan onlarla iletişime geç.

Kredi Kazan sekmesine tıkladım, ancak kredimi göremiyorum.
Karışıklık için kusura bakma 🙈 Notion'ın iki çeşit kredisi var:

Notion kredisi: Bunu, tavsiyelerden ve Notion kredisini kullanarak kazanırsın. Ne kadar kredi biriktirdiğini Ayarlar & Üyeler bölümünden Kredi Kazanın bölümünde görebilirsin.

Stripe kredisi: Faturalandırma bölümündeki Kupon Uygula bölümü aracılığıyla uygulanan tüm krediler, ödeme işlemcimiz Stripe'a gönderilir. Bu krediler otomatik olarak yaklaşan faturalara uygulanır. Stripe kredi bakiyeni Workspace bakiyesi altında kontrol edebilirsin.

Zaten bir Ekip Planı için ödeme yapıyorum ve indirim için uygunum. Geri ödeme alabilir miyim?
Önceki faturaların için geri ödeme yapmayacağız, ancak kredi almaya hak kazanırsan, sonraki faturalarına otomatik olarak uygulanacaktır.

Başlangıç ​​kredimi bir Kurumsal Plana uygulayabilir miyim?
Evet yapabilirsin 💪 Ayarlar & Üyeler'de Yükseltme bölümüne git ve "Kurumsal" altındaki mavi Yükselt butonunu tıkla. Yükseltme hemen yürürlüğe girecek.

Başlangıç ​​kredisini kullanmak için şartlar ve koşullarınız nelerdir?
Onları buradan okuyabilirsiniz.

 
 

 

 

bottom of page