top of page

By Ivan Zhao

Co-founder & CEO

Notion AI burada, herkes için...

Şimdi AI Zamanı

Yapay zekanın sınırsız gücüne doğrudan Notion'un içinden erişin. Daha hızlı çalışın. Daha iyi yaz. Daha büyük düşün.

Notion, on milyonlarca kişi için halihazırda bilgi, görevler, notlar ve özlemler için bir yuva. İlhamımız her zaman, bilgisayarların sorunları çözmede daha iyi ve daha hızlı olmamıza yardımcı olabileceğine inanan Douglas Engelbart gibi ilk bilgisayar öncülerinden geldi. Buna "İnsan Zekasını Arttırmak" adını verdi. Steve Jobs daha sonra "Zihin İçin Bisiklet" ifadesini kullanacaktı.

“Önsezilerin, yap-ve-deneyin, somut olmayan varlıkların ve insanın 'bir durum için hissettiğinin' güçlü kavramlarla, aerodinamik terminoloji ve notasyonla, karmaşık yöntemlerle ve yüksek teknolojiyle faydalı bir şekilde bir arada var olduğu entegre bir alandaki bir yaşam biçimine atıfta bulunuyoruz. elektrikli elektronik yardımcılar.”

- Douglas Engelbart, 1962

Son aylarda, yapay zekanın yeteneklerimizi yeni ve beklenmedik şekillerde artırarak bu vizyonu gerçeğe dönüştürebileceği netleşti. Akıl için bir motosiklet. Bu nedenle, son on haftayı yapay zeka destekli bir Notion'ın ilk sürümünü yalnızca davetli olarak test ederek, geri bildirim toplayarak, tasarımı yineleyerek ve yapay zekanın günlük iş akışlarınıza en iyi nerede uyduğunu keşfederek geçirdik.
 

Bugün, Notion AI'nın artık herkesin kullanımına sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Bekleme listesi yok, "sınırlı önizleme" yok. Bu, işiniz ile ayrı bir yapay zeka destekli araç arasında geçiş yapmanıza gerek kalmadan, tüm mevcut dokümanlarınız ve projeleriniz genelinde, doğrudan Notion'un içinde yapay zekanın gücünden yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

templates-illustration-v5.png

Notion AI içeren şablonlar


Bir kopya oluşturucu, işe alım sosyal yardım ve toplantı özetleri gibi bu Notion AI şablonlarıyla AI'yı mevcut Notion iş akışlarınıza getirin.

Yapay zeka günlük işlerinize yardımcı olabilir

Müşterilerimizle sohbet ettiğimizde, her roldeki kişilerin ifade ettiği aynı hayal kırıklığını duyuyoruz: "İşin kendisinden çok, 'işle ilgili iş' yapmaya zaman harcıyorum."

Öyleyse, 30 dakikalık görevleri saniyeler içinde tamamlayabileceğiniz bir dünya hayal edin; böylece zamanınızı zanaatınızı yükseltmek ve önemsediğiniz projelere yatırım yapmak için harcayabilirsiniz. İşinizi yaptığınız yerin içinde, günlük işlerinize yardımcı olabilecek bir asistan.

Bunu davetiniz olarak kabul edin. Herhangi bir Notion sayfasını açın ve şunları deneyin:

Dağınık notlardan oluşan bir sayfadan anında bir özet oluşturun. Yeni bir satıra başlayın, klavyenizde boşluk tuşuna basın ve ardından "Özetle"yi seçin.

Daha etkili bir iletişimci olun. Yazdığınız bir paragrafı vurgulayın, beliren araç çubuğunda "AI'ya Sor"u tıklayın ve "Yazmayı iyileştir"i seçin.

Projelere yeni yaratıcılıkla yaklaşın. Yeni bir sayfa oluşturun, "Yapay Zeka ile yazmaya başlayın"ı tıklayın ve düşündüğünüz bir kararın artılarını ve eksilerini listelemesini isteyin.

doug_4.webp

Notion AI ile bugün başlayabilirsiniz

Üye/ay başına 10 ABD Doları karşılığında çalışma alanınıza ekleyin. Yıllık faturalandırması olan müşteriler için %20 indirim mevcuttur. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinin →

 

Notion AI'yı ihtiyacınız olduğu kadar kullanın. Planınızı yönetmenize veya kullanımı takip etmenize gerek yok.

 

Bugünkü lansmanın belki de en heyecan verici yanı, Notion AI için bunun yalnızca başlangıç ​​olmasıdır. Geri bildirimlerinizi yol gösterici ışığımız olarak kullanarak, deneyimi iyileştirmeye ve sizin için yeni AI yetenekleri sunmaya devam edeceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular
 

Notion AI'yı nasıl etkinleştiririm?

Notion AI, tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Boşluk çubuğunuzu kullanarak, metni vurgulayarak ve "AI'ya Sor"u seçerek veya eğik çizgi komutları aracılığıyla AI'ya sorabilirsiniz. AI'nın etkinleştirilmesi için harekete geçmelisiniz.

Yukarıdaki işlemlerden birini gerçekleştirmediğiniz sürece yapay zeka sağlayıcılarımıza içerik üretmeyecek veya istek göndermeyecektir. Kontrol sizde.

Notion'ın diğer AI araçlarından farkı nedir?

Yapay zeka destekli tek araç kesinlikle Notion değil. Ancak Notion AI'ı özel yapan şey şu:

Yapay zeka, zaten işinizi yaptığınız, notları ve belgeleri sakladığınız ve başkalarıyla işbirliği yaptığınız yer genelinde entegre edildiğinde daha kullanışlı hale gelir. Notlarınız ve yapay zeka destekli ayrı bir araç arasında geçiş yapmanıza gerek yok.

Diğer araçlarla karşılaştırıldığında, Notion, yapay zeka tarafından üretilen herhangi bir içeriğin kolayca yeniden düzenlenebileceği ve dönüştürülebileceği benzersiz ve oldukça esnek bir sürükle ve bırak metin düzenleyicisine sahiptir. Notion AI, zamanla daha da fazla Notion özelliğinden yararlanabilecektir.

Bugün, Notion AI, notlarınız ve belgelerinizde birçok kullanım alanına sahiptir. Ancak Notion, notlardan çok daha fazlasını yapabilir — gelecekte proje yönetimine ve ekibinizin bilgi tabanına yardımcı olmak için Notion AI'nın yeteneklerini genişletmeye devam edeceğiz. Bu sadece başlangıç!

Verilerim nasıl kullanılacak?

Verileriniz, standart veri koruma uygulamalarımıza göre hala şifreli ve gizlidir.

Notion AI Writing Suite, verilerinizi modellerimizi eğitmek için kullanmayacaktır. Notion AI'yi güçlendirmek için kullanılan herhangi bir bilgi, yalnızca size Notion AI özelliklerini sağlamak amacıyla ortaklarımızla paylaşılacaktır. Hiçbir ortağın veya 3. tarafın, modellerini eğitmek veya başka herhangi bir amaçla verilerinizi kullanmasına izin vermeyiz.

Notion AI'ye özgü bilgiler için, Notion AI Ek Koşullarına bakın.

Notion AI eklenti planına ne kadar kullanım dahildir?

Notion AI eklentisini satın aldığınızda, çalışma alanınızdaki herkesin (misafirler hariç) sınırsız Notion AI kullanmasına izin vermiş olursunuz.

Tüm Notion AI kullanıcıları arasında optimum performans ve adil kullanım sağlamak için, kullanımınıza bağlı olarak AI özelliklerine erişiminiz azaltılabilir.

Herhangi bir kullanıcı 24 saat içinde 30 veya daha fazla yapay zeka yanıtı isterse, söz konusu kullanıcı söz konusu süre boyunca daha düşük performansla karşılaşabilir.

Ücretsiz deneme var mı?

Notion AI'yi herkes ücretsiz olarak kullanabilir, böylece eklenti aboneliğini satın almadan önce yeteneklerini test edebilirsiniz. Tamamlayıcı yapay zeka yanıtlarının sayısı, sahip olduğunuz üye sayısı arttıkça artar ve tüm çalışma alanı arasında paylaşılır.

Tüm ücretsiz AI yanıtlarınızı kullandıktan sonra, AI özelliklerini kullanmaya devam etmek için bir Notion AI eklenti aboneliğinin gerekli olduğunu belirten bir mesaj göreceksiniz. Notion AI'yı planınıza eklemek için bir çalışma alanı sahibi olmanız ve masaüstünde olmanız gerekir.

Şimdi AI Zamanı

Yapay zekanın sınırsız gücüne doğrudan Notion'un içinden erişin. Daha hızlı çalışın. Daha iyi yaz. Daha büyük düşün.

bottom of page