top of page

İçeriği başka bir hesaba aktar

Transfer_content_to_another_account__-_hero.png

BU MADDEDE

Birden fazla Notion hesabın varsa, içeriği birinden diğerine taşıman gerekebilir. Sana nasıl olduğunu göstereceğiz 📦

Aşağıdaki adımları izleyerek içeriğini bir Notion hesabından (bu Hesabı A olarak adlandıracağız) diğerine (Hesap B) aktarabilirsin:

Aşağıdaki adımları izleyerek içeriğini bir Notion hesabından (bu Hesabı A olarak adlandıracağız) diğerine (Hesap B) aktarabilirsin:

Ekran Resmi 2022-01-07 11.58.56.png

İpucu: Birden fazla e-posta adresin varsa ve bunlardan biri şu anda bir Notion hesabıyla ilişkili değilse, mevcut Notion hesabının e-postasını Ayarlar & ÜyelerHesabım bölümündeki mevcut adresle kolayca değiştirebilirsin.

  • Web veya masaüstü uygulamamızda A Hesabına giriş yap.

  • Sol kenar çubuğunun altındaki + Yeni Sayfa'yı tıklayarak yeni bir sayfa oluştur.

  • Her sayfayı sol kenar çubuğunda oluşturduğun yeni sayfaya sürükleyip bırakarak tüm sayfalarını tek bir üst düzey sayfa altında birleştir.

  • Üst düzey sayfanın sağ üst köşesindeki Paylaş'a tıkla ve B Hesabı ile ilişkili e-postaya "Tam Erişim" ile sayfayı paylaşmak için Bir Kişiyi Davet Et'e tıkla.

Ekran Resmi 2022-01-06 15.40.30.png

Not: Ücretsiz bir Kişisel Plan kullanıyorsan:

Diğer hesabını herhangi bir sayfaya "Tam erişim" ile davet edebilmen için, çalışma alanını Takım Denemesi planına değiştirmen gerekir. Bunu Ayarlar & Üyeler menüsüne ve ardından Yükseltme sekmesine giderek yapabilirsin. Ekip planı bölümünde Ücretsiz dene butonunu tıkla.

  • Uygulamanın sol üst köşesindeki çalışma alanı menüsünü kullanarak Hesap A'dan çıkış yap.

  • B Hesabına giriş yap.

  • Sol üstteki çalışma alanı değiştiricisine tıkla. Az önce A Hesabından paylaştığın üst düzey sayfayı görmelisin.

  • Bu sayfada, iç içe geçmiş tüm alt sayfa sayfalarını seçmek için sürükle ve blok tutamacına tıkla (⋮⋮ gibi görünen altı nokta). Şuraya taşı'yı tıkla.

  • İç içe geçmiş alt sayfaları taşımak istediğin çalışma alanı adını ara ve seç. Not: Yalnızca alt sayfaları taşıyabilirsin; üst düzey sayfayı taşıyamazsın.

SSS
E-posta adresimi değiştirmeyi denedim ama şu hata mesajını aldım: "Bu e-postaya sahip bir kullanıcı zaten var.
Hesap e-postanı Notion'da zaten var olan bir e-postayla değiştirmek istersen, istediğin e-postayı tutan hesaba giriş yapabilir ve bu e-posta adresini boşaltmak için o hesabı silebilirsin.

Hesabı silmek için sol kenar çubuğunda Ayarlar & Üyeler'e, ardından Hesabım'a ve ardından Hesabımı Sil'e git.

Ardından mevcut hesabına giriş yap ve Ayarlar & Üyeler'e, ardından Hesabım'a git ve E-postayı değiştir'i seç. Serbest bırakılan e-posta adresine geçebilmelisin.

Sayfama başka bir hesap davet edemiyorum.
Misafirleri devre dışı bırak özelliğini etkinleştirmiş olabilirsin. Bunu, kenar çubuğundaki Ayarlar & Üyeler'in Güvenlik & kimlik bölümünde bulabilirsin.

 

Taşı menüsünde herhangi bir çalışma alanı bulamıyorum.
Sayfaları diğer çalışma alanlarına taşımayı devre dışı bırak ayarını etkinleştirmiş olabilirsin. Bunu, kenar çubuğundaki Ayarlar & Üyeler'in Güvenlik & kimlik bölümünde bulabilirsin.

Hala daha fazla sorun mu var? Bize mesaj gönder

Duplicate_public_pages_-_hero.png

BİR SONRAKİ

Genel sayfaları çoğalt

Genel Notion sayfalarını kendi çalışma alanına eklemek için çoğaltabilirsin. Oradan onları istediğin gibi özelleştirebilirsin 👯

bottom of page